Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ADAM SAKS (född 1974): Komposition, signerad och daterad Saks 2017, EA, färgetsning, bildmått 42x29,5 cm
Zustandsbeschreibung
906478
2021-04-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner