Ronnie Peterson

Ronnie Peterson
Ronnie Peterson
Ronnie Peterson
Ronnie Peterson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RONNIE PETERSON, Reine Wisell, bild/fotografi uppfodrad på kartong, ca 81x122 cm

Kantskador, bruksslitage, hål

906480

2021-04-24