Fåtölj 1940-tal

Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1940/50-tal, mahogny, lejongul klädsel, sitthöjd ca 42 cm

slitage, ställvis hårdare, fläckar, smärre skador i textil

906486

2021-04-24