Skåp 1930-tal

Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1930-tal, möjligen Otto Schulz, Boet Göteborg, dragknoppar i tenn, invändigt med hyllplan, höjd 175, 115x54 cm

Topp med fuktskada, slitage, saknar nyckel

906489

2021-04-23