Michail Markianovic GERMASEV oljemålning

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MICHAIL MARKIANOVIC GERMASEV (1867-1930): Vinterlandskap med sjö, signerad Germasev, olja på duk, ca 40x53 cm

906497

2021-04-21