L Vizutkina oljemålning

L Vizutkina oljemålning
L Vizutkina oljemålning
L Vizutkina oljemålning
L Vizutkina oljemålning
L Vizutkina oljemålning
L Vizutkina oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

L VIZUTKINA (samtida): "Stilleben med tekanna", signerad, olja på duk, ca 50x60 cm

906501

2021-04-21