Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Isfahan, 1940-tal, cloudband-mönster, ca 335x205 cm
Slitage, smuts, fläck
906502
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här