Orientmatta semiantik Isfahan

Orientmatta semiantik Isfahan
Orientmatta semiantik Isfahan
Orientmatta semiantik Isfahan
Orientmatta semiantik Isfahan

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Isfahan, 1940-tal, cloudband-mönster, ca 335x205 cm

Slitage, smuts, fläck

906502

2021-05-03