Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Tallin solig dag", signerad Rogozny, olja på duk, ca 60x70 cm
Oramad
906505
2021-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här