Herrbetjänt Italien

Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRBETJÄNT, Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft, stomme i lövträ, hjultrissor, höjd ca 105 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, jack, repor, patina

906506

2021-04-27