Matgrupp rokoko stil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, rokokostil, skivan i fanérad valnöt och benen i bok, skuren dekor, bestående av: bord med höjd 73, 116x114, samt 4 stolar med sitthöjd 46 cm
Slitage, skador i tyg,
906529
2021-04-27