Matgrupp rokoko stil

Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil
Matgrupp rokoko stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, rokokostil, skivan i fanérad valnöt och benen i bok, skuren dekor, bestående av: bord med höjd 73, 116x114, samt 4 stolar med sitthöjd 46 cm

Kuntoraportti

Slitage, skador i tyg,

906529

Päivämäärä:

2021-04-27