Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PENNVÄSSARE, "Jupiter 1", 1900-talets början, Tyskland, Guhl & Harbeck, Hamburg, svartlackerat gjutjärn, plakettmärkt, monterad på träplatta, längd ca 36 cm
Åldersrelaterat slitage
906532
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här