Nordiska Kompaniet bordsarmaturer

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, bordsarmaturer, 1 par, mässing, 1960/70-tal, "NK 100-3", höjd inkl. skärm ca 89 cm

Smärre slitage

906539

2021-04-24