Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FONTÄNSKULPTUR, 1900-tal, brons, kvinna sittande i musselskal med fiskar undertill, höjd 105 cm
Slitage, rost
906573
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här