Sängbord gustaviansk stil

Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, bemålade, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, låda i sargen, dragringar i mässing, höjd ca 50, 51x41 cm

Märken, smärre slitage

906581

2021-04-24