Skolplanscher 47 st
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKOLPLANSCHER, 47 st, 1900-talets mitt, bestående av bland annat Nordsteds ABC Bilder, småskolans trafikbilder samt några historiska motiv, A.-B. P.A Norstedt & Söner, ca 50x59-32x45 cm
Åldersrelaterat slitage, vissa mycket slitna, fläckar
906595
2021-04-26