Skolplanscher 47 st

Skolplanscher 47 st
Skolplanscher 47 st
Skolplanscher 47 st
Skolplanscher 47 st
Skolplanscher 47 st
Skolplanscher 47 st
Skolplanscher 47 st
Skolplanscher 47 st

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOLPLANSCHER, 47 st, 1900-talets mitt, bestående av bland annat Nordsteds ABC Bilder, småskolans trafikbilder samt några historiska motiv, A.-B. P.A Norstedt & Söner, ca 50x59-32x45 cm

Åldersrelaterat slitage, vissa mycket slitna, fläckar

906595

2021-04-26