Robert Alexander Hillingford och Daniel Pasmore

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROBERT ALEXANDER HILLINGFORD (1828 - 1904) samt DANIEL PASMORE (verksam 1829-1891): " The Strolling Minstrels", olja, uppklistrad på duk, signerad D.P samt R. Hillingford, 57 x 42 cm.

Retsucher, mindre skador på hörn samt ytlig intryckningsskada.

906604

2021-05-02