Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fåraherde, skulptur, zink, 1800-talets andra hälft, signerad "FANTHO", på sten sockel, höjd 57 cm
Slitage
906623
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här