Oidentifierad konstnär skulptur

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fåraherde, skulptur, zink, 1800-talets andra hälft, signerad "FANTHO", på sten sockel, höjd 57 cm

Slitage

906623

2021-04-27