Chesterfieldfåtöljer 1 par

Chesterfieldfåtöljer 1 par
Chesterfieldfåtöljer 1 par
Chesterfieldfåtöljer 1 par
Chesterfieldfåtöljer 1 par
Chesterfieldfåtöljer 1 par
Chesterfieldfåtöljer 1 par
Chesterfieldfåtöljer 1 par
Chesterfieldfåtöljer 1 par
Chesterfieldfåtöljer 1 par
Chesterfieldfåtöljer 1 par

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield, England, 1900-talets första hälft, skinn, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor

906637

2021-04-24