Bockbord med 4 stolar

Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar
Bockbord med 4 stolar

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

BOCKBORD med 4 stolar, 1700/ tidigt1800-tal, senare bemålad skiva samt stolar, bord mått, ca höjd 76 cm, 110 x 90 cm, stolar mått, ca 38x37 cm, sitthöjd 46 cm, rygghöjd 77,5 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverat och kompletterat, mindre torrsprickor. Ostadigt bord.

906648

2021-05-02