Pelikan Fountain Pen och Stiftpenna 2 delar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELIKAN, Fountain Pen och Stiftpenna, 2 delar, 1950-tal, grönirriserande och svarta fodral, förgyllda detaljer, längd ca 120-130 mm, äldre fodral i läder medföljer

Fint åldersrelaterat skick. Fountain Pen saknar nib/ stift. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.

906650

2021-04-25