Carl Malmsten fåtölj Hemmakväll

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Hemmakväll", fåtölj, ylleklädsel,skyltmärkt OH Sjögren, Tranås, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, fläckar, armskydd med skador

906655

2021-04-23