Pierre Olofsson komposition

Pierre Olofsson  komposition
Pierre Olofsson  komposition

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, onumrerad, med dedikation, serigrafi, bladmått ca 38x54 cm
Gåva direkt av konstnären till nuvarande ägare

906658

2021-04-23