Gunnar Larson
Valmis
2021-05-02
906666
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
GUNNAR LARSON (1925-2020) Landskap, tempera och akvarell på papper, signerad, bildmått ca 56x44 cm
Bubblor, krackelering.