Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR LARSON (1925-2020) Landskap, tempera och akvarell på papper, signerad, bildmått ca 56x44 cm
Bubblor, krackelering.
906666
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här