Gunnar Larson

Gunnar Larson
Gunnar Larson
Gunnar Larson
Gunnar Larson
Gunnar Larson
Gunnar Larson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNNAR LARSON (1925-2020) Landskap, tempera och akvarell på papper, signerad, bildmått ca 56x44 cm

Bubblor, krackelering.

906666

2021-05-02