Börge Mogensen sideboard

Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, 10 dlr, sideboards, skrivdel, byråer och bokhyllor, 1960-tal, "Öresund", ekfanér, etikettmärkt Karl Anderssons & Söner, inredning med flyttbara hyllplan samt lådor, 3 sideboards med höjd ca 65, 46x135, 4 st hylldelar höjd 59-118 samt längd 69-135, skrivdelen höjd 59, längd 135, 2 st låddelar med höjd 66, längd 69 cm, nyckel medföljer

Slitage, smärre fanerskador, fuktskador

906676

2021-04-24