Monica Lorentzon olja på duk

Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Blommande trädgård, signerad M Lorenzon, olja på duk, ca 55x47 cm

906679

2021-05-02