Watermans Ideal Fountain Pen

Watermans Ideal Fountain Pen
Watermans Ideal Fountain Pen
Watermans Ideal Fountain Pen
Watermans Ideal Fountain Pen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WATERMANS IDEAL, Fountain Pen, 1900-talets första del, träimiterande fodral i bakelit, förgyllda detaljer, längd ca 140 mm

Fint åldersrelaterat skick. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.

906681

2021-04-25