Mont Blanc Fountain Pen

Mont Blanc Fountain Pen
Mont Blanc Fountain Pen
Mont Blanc Fountain Pen
Mont Blanc Fountain Pen
Mont Blanc Fountain Pen
Mont Blanc Fountain Pen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONT BLANC, Fountain Pen, svart fodral, förgyllda detaljer, nib 4810 i 14K rödguld, längd ca 110 mm

Fint bruksskick. Cap något lös/ sluter ej fullt ut mot kropp. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.

906693

2021-04-25