Madeleine Pyk blandteknik
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad 1 maj M.Pyk 1987, tusch och akvarell på kartong, ca 22,5x12 cm
Kuntoraportti
906702
Päivämäärä:
2021-04-23