Madeleine Pyk blandteknik

Madeleine Pyk blandteknik
Madeleine Pyk blandteknik
Madeleine Pyk blandteknik
Madeleine Pyk blandteknik

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad 1 maj M.Pyk 1987, tusch och akvarell på kartong, ca 22,5x12 cm

Kuntoraportti

906702

Päivämäärä:

2021-04-23