Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, Frankrike, 1800-talets slut, 1 ljuspunkt, brännförgylld brons, höjd ca 52 cm
Bruks och åldesrrelaterat slitage, funktionen granteras ej
906707
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här