Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963): efter, "Deux oiseaux noirs", signerad G Braque i trycket, ur DLM nr 107-108-109, från 1958, färglitografi, bildmått ca 33x47 cm
Mittveck, gulnad
906717
2021-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här