Georges Braque färglitografi

Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): efter, "Deux oiseaux noirs", signerad G Braque i trycket, ur DLM nr 107-108-109, från 1958, färglitografi, bildmått ca 33x47 cm

Mittveck, gulnad

906717

2021-04-22