Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, förgylld metall samt mässiing, emaljerad urtavla, centralt med dekor av urna samt hängande hare, flankerat av man och kvinna, på sockel av alabaster, glashölje, medföljer pendel, höjd ca 34, bredd 33 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, saknas nyckel

906720

2021-04-29