Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OMEGA, boxar, 4 delar, 1960/80-tal, delar med inredning, en del med ytterkartong/ fodral
Åldersrelaterat slitage. En del saknar komplett inredning.
906723
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här