Klocktillbehör Omega Boxar 4 delar 1960/80-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, boxar, 4 delar, 1960/80-tal, delar med inredning, en del med ytterkartong/ fodral

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage. En del saknar komplett inredning.

906723

Päivämäärä:

2021-04-25