Klocktillbehör Omega Boxar 4 delar 1960/80-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
OMEGA, boxar, 4 delar, 1960/80-tal, delar med inredning, en del med ytterkartong/ fodral
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage. En del saknar komplett inredning.
906723
Päivämäärä:
2021-04-25