Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
WIVEN NILSSON, etui, sterlingsilver, vikt ca 159 g, mått ca, 10 x 7,5 x 1 cm.
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage med ytrepor, inskription på baksida.
906742
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här