Wiven Nilsson, etui

 Wiven Nilsson, etui
 Wiven Nilsson, etui
 Wiven Nilsson, etui
 Wiven Nilsson, etui
 Wiven Nilsson, etui
 Wiven Nilsson, etui
 Wiven Nilsson, etui
 Wiven Nilsson, etui
 Wiven Nilsson, etui
 Wiven Nilsson, etui

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

WIVEN NILSSON, etui, sterlingsilver, vikt ca 159 g, mått ca, 10 x 7,5 x 1 cm.

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage med ytrepor, inskription på baksida.

906742

2021-05-02