Lennart Jirlow oljemålning

Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

20 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): två herrar och en dam, signerad L Jirlow, olja på pannå, ca 18,5 x 14,5 cm

906751

2021-04-24