Philip von Schantz oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), olja på duk, "Klippor vid kusten", signerad och daterad von Schantz -51,
ca 72x53 cm

906756

2021-04-28