Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, bouilottemodell, 1900-talets mitt, 3 ljuspunkter, förgylld brons samt målad plåt, höjd ca 65 cm
Bruksspår, funktionen garanteras ej
906758
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här