Soffa gustaviansk stil

Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

2 000 SEK

SOFFA, 1900-tal, gustaviansk stil, sitthöjd ca 47 cm, bredd ca 127 cm

Slitage, 2 ben lösa, klädsel med fläckar

906760

2021-04-28