Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOMMAGE À MARC CHAGALL, utställningskatalog från Berggruen & Cie, Paris från 1967 (Cramer 70), främre omslag är en originallitografi i färg (Mourlot 477), innehåller även 2 pochoir i färg, utförda av Jacomet.

Bruksslitage, baksida med fläckar

906761

2021-04-22