Marc Chagall
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HOMMAGE À MARC CHAGALL, utställningskatalog från Berggruen & Cie, Paris från 1967 (Cramer 70), främre omslag är en originallitografi i färg (Mourlot 477), innehåller även 2 pochoir i färg, utförda av Jacomet.
Bruksslitage, baksida med fläckar
906761
2021-04-22