Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, 3-lådig med marmorskiva, fanerad i olika träslag med intarsia dekor, detaljer i mässing, höjd ca 73, 86x41 cm
Bruksspår
906769
2021-04-25