Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, furu, två slag, ovalformade bordsskiva, undrrede med dubbla grindar, höjd 76, längd 30-158, bredd 114 cm

Slitage, ena slaget renoverat.

906772

2021-04-24