Chillida litografi

Chillida litografi
Chillida litografi
Chillida litografi
Chillida litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDUARDO CHILLIDA (Spanien, 1924-2002): Komposition, litografi ur DLM nr 250, 1982, signerad i trycket, synligt bladmått ca 37x27

906773

2021-04-25