Uno Vallman

Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på pannå, ca 50x65 cm

906781

2021-04-25