Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
HATTAR, 3 st, omkring 1900-talets mitt, Sovjetunionen, infanteriet märkt 55, flygvapnet märkt 57 och marinen märkt 58
Bruksskick, ställvis slitage
906787
2021-05-03